Home   Przedszkolada prowadzi rekrutację nowych pracowników…

Przedszkolada prowadzi rekrutację nowych pracowników…

Przedszkolada poszukuje studentów pedagogiki wczesnoszkolnej lub przedszkolnej oraz lingwistyki (studia w toku lub ukończone). Mile widziana znajomość języka angielskiego oraz zdolności muzyczne, plastyczne. Praca w pełnym wymiarze godzin. Umowa o pracę.

 Dlaczego warto dołączyć do Zespołu Przedszkolady


W Przedszkoladzie pracują młodzi, pełni pasji i zaangażowania nauczyciele. To oni dbają o ciepłą i przyjazną atmosferę w naszym przedszkolu. Szczególne warunki pracy: miła atmosfera, warunki finansowe oraz możliwość rozwoju zawodowego sprawiają, że jako przedszkole możemy zagwarantować stabilność kadry nauczycielskiej. Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu i poszukujesz ciekawej i pełnej pedagogicznych wyzwań pracy prześlij swoje CV na adres praca@przedszkolada.pl

 Dlaczego w Przedszkoladzie dzieci mówią po angielsku?


W Przedszkoladzie język angielski ma zielone światło. Nasi lektorzy w oparciu o metodę wczesnej immersji czyli zanurzenia się w języku porozumiewają się z dziećmi po angielsku, zarówno podczas zajęć, jak i w codziennych czynnościach (zabawy, spacery, posiłki). To dlatego nasze przedszkolaki tak łatwo i spontanicznie poznają język angielski i śmiało, bez barier zaczynają komunikować się w tym języku. Każda grupa wiekowa ma swojego nauczyciela prowadzącego, odpowiedzialnego za edukację językową dzieci. Nad codzienną pracą i prawidłowością realizowanego programu czuwa metodyk języka angielskiego. Poprzez stałą komunikacje w codziennych czynnościach, spacerach, zabawach i warsztatach lektorzy sprawiają, że dla każdego dziecka język staje się naturalnym sposobem porozumiewania.
Całodzienna obecność lektorów, którzy aktywnie uczestniczą w życiu placówki jest nie do przecenienia. Dzieci każdego dnia biorą udział nie tylko w zajęciach językowych, wynikających z autorskiego programu metodycznego. Anglojęzyczne ciocie witają się i żegnają z nimi po angielsku, proszą o odniesienie talerzy, umycie rąk, założenie butów, podanie ołówka etc. etc. Czy ktoś prosił o domowe lody lub własnej roboty makaron? Ależ proszę. Przedszkolaki uczą się gotować po angielsku podczas zajęć o wdzięcznej nazwie „Kuchcikowo”, a świat poznają w ramach warsztatów „Palcem Po Mapie”, które również zdominował język znad Tamizy. Dzieci w Przedszkoladzie uczą się „pływać” po angielsku, a wszystko to właśnie dzięki metodzie „zanurzania” w języku. Tutaj już dwulatki mają swoje ulubione angielskie piosenki, a wszystkie dzieci podczas przedstawień dla rodziców wyznają swoje uczucia i składają życzenia dwujęzycznie. To nie bajka, a codzienność maluchów, dla których wszystko jest zabawą i nie dziwi ich ani nie krępuje komunikacja w języku angielskim.

 Zapraszamy na otwarte lekcje angielskiego