Liczebność grup
Posiłki
Odpoczynek
Posiłki

Przedszkolada posiada własne, nowoczesne zaplecze kuchenne, które umożliwia uwzględnienie indywidualnych potrzeb żywieniowych dzieci (diety, alergie). Technolog żywienia dba o różnorodność i odpowiednią kaloryczność dań, ich świeżość oraz właściwe przygotowanie. Zapewniamy pięć posiłków:

• śniadanie 7:00 – 9:00
  • I danie obiadu: zupa 11:30 - 12:00 (dla grup 2-3 latków) 12:00 - 12:30 (dla 4-6 latków)
  • II danie obiadu 14:00 - 13:30
  • podwieczorek 16:00 - 16:30
  • II podwieczorek 17:30 - 18:00
  • Owoce i warzywa pomiędzy posiłkami

Dzieci w naszym przedszkolu jedzą zależnie od swoich indywidualnych potrzeb - nie limitujemy posiłków ani nie zmuszamy dzieci do zjedzenia danej porcji. Dbamy natomiast o to, aby każdy nasz przedszkolak odżywiał się zdrowo.Wspólne posiłki są także wspaniałą okazją do nauki. W wybrane dni podczas warsztatów „Podróże po smakach” pozwalamy naszym przedszkolakom zamienić się w prawdziwych kucharzy. Każdego dnia podczas posiłków kształtujemy u dzieci dobre maniery i zasady etykiety przy stole.

Przedszkole Warszawa Bialoleka Przedszkolada - Calodzienna opieka wychowawcza, zajecia ogolnorozwojowe
Wykonanie: Silvermountain.pl