W każdą środę (10:00 - 11:30) zapraszamy dzieci z rocznika 2017 i 2018 wraz z opiekunami na warsztaty otwarte. Podczas zajęć będziemy bawić się, śpiewać piosenki i wykonywać prace plastyczne. Nasze cotygodniowe zajęcia są doskonałą okazją do poznania atmosfery naszej placówki, zobaczenia zajęć językowych i poznania wyjątkowej kadry Przedszkolady.

Tematy naszych październikowych zajęć już wkrótce:-)

Dla wygody Rodziców umożliwiamy pobyt dziecka w żłobku w wybranych godzinach.

Ta oferta Przedszkolady dotyczy maluszków, które dopiero rozpoczynają uczęszczanie do naszego żłobka. Jest to jeden z etapów procesu adaptacji, w którym stopniowo wydłużany jest pobyt maluszka w placówce. W trakcie pobytu dzieci miło spędzają czas w grupie na wspólnych zabawach, śpiewie, tańcu, zajęciach plastycznych i ruchowych, słuchają wierszyków, bajeczek i opowiadań. Wszystkie te działania mają na celu wsparcie rozwoju dziecka i przygotowanie go do samodzielnego uczęszczania do żłobka a potem do przedszkola.

Pakiety godzinowe

Dla wygodny rodziców przygotowaliśmy następujące karnety, które obejmują zajęcia oraz posiłki w czasie w którym przebywa dziecko.
40 godzin w cenie 600 zł. lub 50 godzin w cenie 650 zł.**
*Śniadanie , zupa, II danie, Podwieczorek – zależnie od godzin, w których dziecko przebywa w żłobku.
**Opcja pakietów dostępna jest przez pierwsze dwa miesiące uczęszczania do placówki.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram