DSC_2379_FOTOACH_PL

Każda grupa wiekowa ma przypisanego lektora języka angielskiego, który odpowiada za realizację autorskiego programu nauczania Przedszkolady. Oznacza to, że język angielski jest nieodzowną częścią przedszkolnej rzeczywistości. Udało nam się stworzyć niezwykle anglojęzyczne środowisko, w którym dzieci są otoczone językiem angielskim już od pierwszych chwil w przedszkolu. Dzięki tzw. metodzie naturalnej najmłodsi przyswajają język obcy tak jak ojczystą mowę - podczas codziennych czynności, spontanicznych zabaw, spacerów, a nawet mycia zębów.

Wykwalifikowani lektorzy porozumiewają się z dziećmi w języku angielskim oraz prowadzą różnorodne zajęcia i warsztaty, w trakcie których dzieci poznają nowe słownictwo, śpiewają piosenki, czytają książeczki, a nawet odgrywają scenki – wszystko w języku angielskim. Immersja językowa przynosi doskonałe rezultaty – nasze przedszkolaki świetnie rozumieją i reagują na anglojęzyczne komunikaty i bez trudu tworzą własne, pierwsze wypowiedzi w języku angielskim już na tym etapie edukacji. Absolwenci Przedszkolady są bardzo dobrze przygotowani do rozpoczęcia dalszej edukacji w szkołach językowych.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram