Serdecznie zapraszamy dzieci z rocznika 2017 i 2018 na nasze jesienne zajęcia dla maluszków.

W każdą środę 10:00- 11:30 pod okiem niesamowitej kadry Przedszkolady dzieci będą uczestniczyć w zajęciach z języka angielskiego, robić kreatywne prace, poznawać przyrodę i ciekawie spędzać czas.

A oto tematy naszych zajęć:

30.10.2019 „Spadające liście”
Zajęcia rozpoczniemy zabawą ruchowo-naśladowczą „Taniec liści” z użyciem tamburynu i grzechotek. Dzieci pomalują rysunek liścia paluszkami maczanymi w farbie. Podczas spaceru po przedszkolnym ogrodzie nazbieramy bukiecik kolorowych liści, które niedawno opadły z drzew.

06.11.2019 „Nasze domki”
Zajęcia rozpoczniemy zabawą „Gdzie kto mieszka” – dopasujemy zwierzęta do ich domków. Wspólnie zbudujemy domki z wybranych klocków.

13.11.2019 „Wielkie pranie i sprzątanie”
Tego dnia opowiemy sobie o urządzeniach elektrycznych, które każdy z nas ma w swoim domu. Podczas wesołej zabawy dowiemy się jak działa odkurzacz. Na koniec urządzimy wielkie pranie ubranek naszych lalek.

20.11.2019 „Pada deszczyk:kap,kap”
Tematem dnia będzie jesienny deszczyk. Przy użyciu słomek wykonamy pracę plastyczną „Kolorowe krople”.

27.11.2019 „Dbamy o zdrowie”
Tego dnia opowiemy sobie co należy robić, aby być zdrowym. Obejrzymy przybory toaletowe i określimy ich zastosowanie. Opowiemy dlaczego powinniśmy jeść owoce i warzywa. Wspólnie przygotujemy sałatkę owocową. Mniam!

Dla wygody Rodziców umożliwiamy pobyt dziecka w żłobku w wybranych godzinach.

Ta oferta Przedszkolady dotyczy maluszków, które dopiero rozpoczynają uczęszczanie do naszego żłobka. Jest to jeden z etapów procesu adaptacji, w którym stopniowo wydłużany jest pobyt maluszka w placówce. W trakcie pobytu dzieci miło spędzają czas w grupie na wspólnych zabawach, śpiewie, tańcu, zajęciach plastycznych i ruchowych, słuchają wierszyków, bajeczek i opowiadań. Wszystkie te działania mają na celu wsparcie rozwoju dziecka i przygotowanie go do samodzielnego uczęszczania do żłobka a potem do przedszkola.

Pakiety godzinowe

Dla wygodny rodziców przygotowaliśmy następujące karnety, które obejmują zajęcia oraz posiłki w czasie w którym przebywa dziecko.
40 godzin w cenie 600 zł. lub 50 godzin w cenie 650 zł.**
*Śniadanie , zupa, II danie, Podwieczorek – zależnie od godzin, w których dziecko przebywa w żłobku.
**Opcja pakietów dostępna jest przez pierwsze dwa miesiące uczęszczania do placówki.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram