W każdą środę 10:00-11:30 odbywają się warsztaty dla dzieci z rocznika 2017 i 2018.

Pod okiem naszych odpowiedzialnych Cioć Maluszki będą uczestniczyć w zajęciach z języka angielskiego, robić kreatywne prace, poznawać przyrodę i ciekawie spędzać czas.

A oto tematy naszych zajęć w styczniu:

08.01.2020 „Co słychać w karmniku”
Tego dnia opowiemy sobie co to takiego jest karmnik i dlaczego powinniśmy dokarmiać ptaki
w okresie zimowym. Obejrzymy zdjęcia różnych ptaków, poznamy ich nazwy i posłuchamy
ich odgłosów. Przy pomocy ziemniaczanych stempelków wykonamy pracę plastyczną -ślady
ptaków. Podczas spaceru obejrzymy karmnik w naszym przedszkolnym ogrodzie i umieścimy
w nim przygotowany wcześniej pokarm dla ptaszków.
15.01.2020 „Gdzie jest bałwanek”
Zima to czas kiedy wszyscy czekamy, aż spadnie śnieg i będziemy mogli wspólnie ulepić
bałwana. Podczas zajęć stworzymy bałwanka, który nie stopnieje i na dłużej zagości w naszej
sali. Z gotowych papierowych elementów ułożymy bałwanka, którego przykleimy na oknie.
Elementy bałwanka i śnieżne kule wykorzystamy również do zabaw i ćwiczeń
matematycznych.
22.01.2020 „Serduszko dla babci i dziadka”
Tematem tygodnia jest Dzień babci i dziadka. Używając różnych metod wykonamy
najpiękniejsze laurki dla naszych babć i dziadków. Czas umili nam również wesoła zabawa
przy piosence Babciu droga babciu.
29.01.2020 „W świecie bajek”
Zajęcia rozpoczniemy zabawą ze śpiewem przy piosence Krasnoludki. Następnie przeczytamy
bajkę o Czerwonym Kapturku. Porozmawiamy na temat bajki a na koniec wykonamy stojące
obrazki przedstawiające jej bohaterów

Dla wygody Rodziców umożliwiamy pobyt dziecka w żłobku w wybranych godzinach.

Ta oferta Przedszkolady dotyczy maluszków, które dopiero rozpoczynają uczęszczanie do naszego żłobka. Jest to jeden z etapów procesu adaptacji, w którym stopniowo wydłużany jest pobyt maluszka w placówce. W trakcie pobytu dzieci miło spędzają czas w grupie na wspólnych zabawach, śpiewie, tańcu, zajęciach plastycznych i ruchowych, słuchają wierszyków, bajeczek i opowiadań. Wszystkie te działania mają na celu wsparcie rozwoju dziecka i przygotowanie go do samodzielnego uczęszczania do żłobka a potem do przedszkola.

Pakiety godzinowe

Dla wygody rodziców przygotowaliśmy następujące karnety, które obejmują zajęcia oraz posiłki w czasie w którym przebywa dziecko.
40 godzin w cenie 600 zł. lub 50 godzin w cenie 650 zł.**
*Śniadanie , zupa, II danie, Podwieczorek – zależnie od godzin, w których dziecko przebywa w żłobku.
**Opcja pakietów dostępna jest przez pierwsze dwa miesiące uczęszczania do placówki.

A oto tematy naszych zajęć w styczniu:

08.01.2020 „Co słychać w karmniku”
w nim przygotowany wcześniej pokarm dla ptaszków.
15.01.2020 „Gdzie jest bałwanek”
Elementy bałwanka i śnieżne kule wykorzystamy również do zabaw i ćwiczeń
matematycznych.
22.01.2020 „Serduszko dla babci i dziadka”
Tematem tygodnia jest Dzień babci i dziadka. Używając różnych metod wykonamy
przy piosence Babciu droga babciu.
29.01.2020 „W świecie bajek”
obrazki przedstawiające jej bohaterów

Dla wygody Rodziców umożliwiamy pobyt dziecka w żłobku w wybranych godzinach.

Pakiety godzinowe

40 godzin w cenie 600 zł. lub 50 godzin w cenie 650 zł.**