Już od 2 października w każdą środę (10:00 - 11:30) zapraszamy dzieci z rocznika 2017 i 2018 wraz z opiekunami na nieodpłatne warsztaty otwarte.

Będzie wesoło, twórczo i bardzo ciekawie. A oto nasz plan:-)

02.10.2019 „Jesień w sadzie”
Poprzez różnorodne zabawy z sezonowymi owocami zachęcimy dzieci do ich smakowania. Ulepimy z masy solnej i pomalujemy ulubione owoce. Stworzymy apetyczną kompozycję z pokrojonych jabłek i gruszek, a na koniec zjemy je ze smakiem.

09.10.2019 „Kolorowe warzywa”
Tego dnia zajmiemy się warzywami! Obejrzymy i posegregujemy warzywa według rodzajów. Dowiemy się, dlaczego są takie ważne dla naszego zdrowia. Stworzymy kreatywne obrazki przy użyciu liści kapusty i ziemniaczanych stempelków.

16.10.2019 „Nasze rodziny”
Ciocie przygotują dla dzieci teatrzyk sylwet pod tytułem „Mama przyjaciel”. Opowiemy sobie o rodzinie, wszystkich jej członkach.

23.10.2019 „Domowi ulubieńcy”
Tematem dnia będą kotki i pieski. Dowiemy się kto jakie zwierzątko ma w swoim domu. Wykleimy rysunek pieska kawałkami wełny.

30.10.2019 „Spadające liście”
Zajęcia rozpoczniemy zabawą ruchowo-naśladowczą „Taniec liści” z użyciem tamburynu i grzechotek. Dzieci pomalują rysunek liścia paluszkami maczanymi w farbie. Podczas spaceru po przedszkolnym ogrodzie nazbieramy bukiecik kolorowych liści, które niedawno opadły z drzew.

Dla wygody Rodziców umożliwiamy pobyt dziecka w żłobku w wybranych godzinach.

Ta oferta Przedszkolady dotyczy maluszków, które dopiero rozpoczynają uczęszczanie do naszego żłobka. Jest to jeden z etapów procesu adaptacji, w którym stopniowo wydłużany jest pobyt maluszka w placówce. W trakcie pobytu dzieci miło spędzają czas w grupie na wspólnych zabawach, śpiewie, tańcu, zajęciach plastycznych i ruchowych, słuchają wierszyków, bajeczek i opowiadań. Wszystkie te działania mają na celu wsparcie rozwoju dziecka i przygotowanie go do samodzielnego uczęszczania do żłobka a potem do przedszkola.

Pakiety godzinowe

Dla wygodny rodziców przygotowaliśmy następujące karnety, które obejmują zajęcia oraz posiłki w czasie w którym przebywa dziecko.
40 godzin w cenie 600 zł. lub 50 godzin w cenie 650 zł.**
*Śniadanie , zupa, II danie, Podwieczorek – zależnie od godzin, w których dziecko przebywa w żłobku.
**Opcja pakietów dostępna jest przez pierwsze dwa miesiące uczęszczania do placówki.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram