2365Godziny pracy
Przedszkole jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 do 18:00. Placówka pracuje przez cały rok kalendarzowy z wyjątkiem świąt i dni ustawowo wolnych od pracy oraz 24 grudnia (Wigilia) i 31 grudnia (Sylwester).

Liczebność grup
Nasze grupy liczą od 16 do 20 dzieci, zależnie od grupy wiekowej. Wychowawca grupy posiada kierunkowe wykształcenie pedagogiczne. W każdej grupie odbywają się zajęcia z lektorem języka angielskiego. Pracę nauczycieli wspiera psycholog oraz logopeda.

Spacery / Odpoczynek
Poprzez codzienne spacery realizujemy naszą profilaktykę zdrowotną - dbamy o aktywność i kondycję fizyczną dzieci oraz o kontakt z przyrodą. W ciągu dnia wszystkie grupy mają przerwę w zajęciach w postaci poobiedniej sjesty relaksacyjnej, natomiast najmłodsze dzieci leżakują. Sposób odpoczynku każdego dziecka w Przedszkoladzie jest kwestią indywidualnie ustalaną z rodzicami naszych podopiecznych.

2365Godziny pracy

Liczebność grup