Zapraszamy dzieci w wieku 5 i 6 lat na spędzenie z nami zimowej przerwy od szkoły. Na naszych półkoloniach nie będzie nudy! W planie ciekawe zajęcia tematyczne, warsztaty plastyczne, kulinarne i językowe, zabawy w ogrodzie Przedszkolady i wycieczka na warsztaty z pieczenia pizzy. Zapewniamy opiekę w godzinach 9:00-17:00, smaczne i zdrowe wyżywienie i dużo dobrej zabawy.
Dzienny koszt: 80 zł
Koszt tygodnia: 380 zł

TYDZIEŃ GIER PLANSZOWYCH
Gry planszowe – cały tydzień będziemy grać w ulubione gry planszowe, ostatniego dnia wyłonimy mistrza „Gier planszowych” dla którego przewidziane są nagrody.

Wycieczka na warsztaty z pieczenia pizzy – zamiast jedzenia zupy w przedszkolu pójdziemy upiec pizze w pobliskiej pizzerii „Szkutnia”.

Kino przedszkolne – w największej Sali wspólnie stworzymy kino i obejrzymy wybrany film, jak na kino przystało będzie popcorn i wygodne poduchy.

Zimowe gry terenowe w ogrodzie – zima nam nie jest straszna, a pogoda pozwala nam nadal na wesołe zabawy w naszym ogrodzie. Dlatego każdego dnia zagramy w podchody, chowanego lub zbijaka. Czas gry będzie dostosowany do warunków atmosferycznych. Na koniec tygodnia wybierzemy też mistrza „Gier terenowych”.

Walentynki – wielkie świętowanie połączone z warsztatami psychologicznymi o dobrych emocjach i miłości. Rozdanie walentynek.

TYDZIEŃ KARNAWAŁOWY

Dzień Kota – poznamy różne gatunki kotów oraz zwyczaje tych ulubionych domowych zwierząt; warsztaty plastyczne i „kocie malowanie buziek”.

Kino przedszkolne – w drugim tygodniu ferii również wspólnie stworzymy kino i obejrzymy wybrany film, jak na kino przystało będzie popcorn i wygodne poduchy.

Maski karnawałowe – podczas warsztatów plastycznych wykorzystując różne techniki plastyczne będziemy przygotowywać wyjątkowe maski karnawałowe.

Tłusty czwartek – warsztaty kulinarne na których przygotujemy wspólnie mini pączki.

Dyskoteka karnawałowa – ostatniego dnia ferii w Przedszkoladzie zorganizujemy wspólnie dyskotekę ostatkową na której będziemy się wspólnie bawić.

Dzienny koszt: 80 zł
Koszt tygodnia: 380 zł