Rodzicielstwo Bliskości. Szanujemy potrzeby malutkich dzieci i podążamy za nimi. W naszym żłobku dajemy bliskość dzieciom, ukojenie, gdy płaczą, swobodę i przestrzeń na rozwój w indywidulanym tempie. Słuchamy i reagujemy, pozwalamy na wyrażanie emocji. Dajemy bezpieczeństwo.

Aktywność. Spacery i ruch w naszym zielonym ogrodzie, są bardzo ważne dla naszych maluszków, dlatego codziennie jesteśmy na świeżym powietrzu.

Latem kremem z filtrami i zawsze dbamy aby maluszki miały okrycie głowy chroniące przed słońcem. W ogrodzie w upalne dni pijemy wodę.

Zimową porą codziennie jesteśmy na świeżym powietrzu. Ubieramy maluszki adekwatnie do pogody, smarujemy ich buzie kremem ochronnym i aktywnie spędzamy czas na przeznaczonym tylko dla żłobka placu zabaw.

Odpoczynek. Nasze maluszki w żłobku po zupce zasypiają na wygodnych leżaczkach. Rodzice przynoszą dla dzieci własną pościel i pidżamkę do przebrania.

Mamy duże doświadczenie w zapewnieniu maluszkom bezpiecznej opieki. Dziećmi opiekują się trzy troskliwe ciocie, a w najważniejszych momentach dnia, jak posiłki, spacery, czy pora leżakowania pomagają także dodatkowi nauczyciele. Grupę wspiera także przedszkolny psycholog oraz logopeda.

Dla najmłodszych dzieci, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę ze żłobkiem opracowaliśmy program łagodnej, bazującej na bliskościowym podejściu adaptacji. W jego trakcie maluszki w obecności mamy lub najbliższego opiekuna uczestniczą w cotygodniowych warsztatach adaptacyjnych korzystając z różnorodnych zajęć edukacyjno - rozwojowych: muzycznych, sportowych, plastycznych oraz języka angielskiego.

Szczegóły dotyczące zajęć dostępnych w ramach karnetów pod numerem 602 710 200.

Szczegóły dotyczące zajęć dostępnych w ramach karnetów pod numerem 602 710 200.