Mini Przedszkolada, to gwarancja troskliwej opieki i zapewnianie poczucia bezpieczeństwa, ale także mnóstwo edukacyjnej zabawy. Maluszki objęte są autorskim programem edukacyjnym opracowanym przez naszego Metodyka. Na codziennych zajęciach dydaktycznych dzieci poznają otaczający je świat, uczestniczą w tematycznych warsztatach plastycznych, muzycznych, ruchowych, a także w zajęciach z języka angielskiego. Nad prawidłowym rozwojem mowy dzieci czuwa nasz wykfalifikowany logopeda.

Niezwykle ważne w Przedszkoladzie jest indywidualne podejście do potrzeb maluszków i oczekiwań rodziców. Dlatego też w naszym przedszkolu nad adaptacją każdego dziecka czuwa troskliwa ciocia, która bazując na naszym Programie Adaptacji wspiera rodziców i dziecko w procesie adaptacji do żłobka.