2563-dbamy-o-dobra-adaptacje-naszych-przedszkolakow

Na cotygodniowych warsztatach adaptacyjnych dzieci w obecności rodziców poznają nasze przedszkole, zdobywają pierwsze doświadczenia społeczne, poprzez udział we wspólnych zabawach i zajęciach z rówieśnikami. Obecność rodziców w początkowym okresie adaptacji daje dzieciom poczucie bezpieczeństwa. W toku zajęć aktywność rodziców jest stopniowo zmniejszana, aby dziecko mogło przyzwyczajać do przebywania w Mini Przedszkoladzie pod troskliwym okiem naszej kadry. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu. Szczegółowe informacje na temat warsztatów dostępne są na stronie głównej Przedszkolady.

Zajęcia adaptacyjne odbywają się w każdą środę g. 10:00-11:00 i dla Rodziców, którzy wybrali Przedszkoladę są nieodpłatne. Nad przebiegiem zajęć adaptacyjnych czuwa nasz doświadczony pedagog. Zapisy na zajęcia pod numerem 602 710 200.

Zajęcia sensoplastyczne. Nasze maluszki poznają świat wszystkimi zmysłami.

Atrakcje dla maluszków. W kalendarium Mini Przedszkolady na każdy miesiąc zaplanowane jest ciekawe wydarzenie: teatrzyk, koncert muzyczny, odwiedziny ciekawej osoby.

W Święta Maluszki przygotowują mini występ artystyczny na miarę swoich możliwości i każdego roku odwiedza dzieci z naszego żłobka Mikołaj z workiem pełnym prezentów.

2563-dbamy-o-dobra-adaptacje-naszych-przedszkolakow

Zajęcia sensoplastyczne. Nasze maluszki poznają świat wszystkimi zmysłami.