2257-posilki

Posiadamy własną kuchnię, w której potrawy przygotowywane są wyłącznie ze świeżych produktów dostarczanych przez sprawdzonych dostawców. Na miejscu wypiekane są m.in. ciasta, pierożki, pieczone są mięsa i gotowane kompoty. Dbamy, aby posiłki smakowały dzieciom, a jednocześnie, aby były odpowiednio zbilansowane i zawierały najwyższe wartości odżywcze i energetyczne. Wiemy też, że ważne dla rodziców jest to, aby dzieci zjadały oddzielnie zupę i drugie danie obiadowe.

W menu przedszkolnym uwzględniane są indywidualne diety dzieci.

2257-posilki

W menu przedszkolnym uwzględniane są indywidualne diety dzieci.