joga-333

Na zajęciach z baletu dzieci, otoczone muzyką klasyczną kształcą wrażliwość i rozwijają wyobraźnię. Uczą się poczucia współodpowiedzialności, samodyscypliny, koncentracji uwagi, radzenia sobie z koordynacją ciała, ćwiczą pamięć ruchową oraz czerpią satysfakcję z wykonanej pracy. Poprzez uczestnictwo w tych zajęciach przedszkolaki rozwijają potrzebę wyrażania emocji oraz własnej osobowości. Nasze zajęcia z baletu to również plastyka ruchu, obcowanie z piękną muzyką, nauka relaksacji, ćwiczenia rozciągające i korygujące postawę oraz synchronizację ruchu.

joga-333