2033-artysta--byc

Warsztaty plastyczno – ceramiczne to przede wszystkim rozwijająca fantazję zabawa. Podczas warsztatów dzieci poznają wiele technik plastycznych, m.in. rysowanie, malowanie farbami, wycinanie, lepienie z plasteliny, modeliny, masy solnej oraz gliny. Dzieci wykonują także przepiękne prace przestrzenne, które niejednokrotnie otrzymały nagrody i wyróżnienia w konkursach. Podczas zajęć wykorzystujemy dary przyrody, aby pokazać dzieciom, jak pomysłowo wykonać pracę wykorzystując przyrodę i otoczenie.

2033-artysta--byc