1490

W zespole Przedszkolady pracują pełni pasji, wykwalifikowani Native Speakerzy języka angielskiego. W każdej grupie wiekowej codziennie realizowane są zajęcia z języka angielskiego w oparciu o metodologię Early Stage oraz metodę immersji czyli zanurzenia się w języku.

Native Speakerzy będący na stałe obecni w grupach przedszkolnych komunikacją się z dziećmi w codziennych aktywnościach dzieci, spacerach, podczas posiłków, zabawach i warsztatach tematycznych, uczestniczą w wycieczkach.

Rodzice podczas lekcji otwartych mogą zobaczyć i ocenić jakość naszych zajęć oraz porozmawiać w języku anglikiem z Native Speakerem o postępach edukacyjnych dziecka w zakresie postępów nauczania języka angielskiego.

1490