2004-rozwijamy-dzieciece-talenty

Na zajęciach plastycznych "Wybryki w krainie plastyki" dzieci wykorzystując różnorodne techniki plastyczne przygotowują prace tematycznie związane z programem edukacyjnym Przedszkolady.
Na zajęciach przygotowywane są także rekwizyty, kukiełki, elementy strojów oraz dekoracje ozdabiające nasze okolicznościowe przedstawienia. Przedszkolada może pochwalić się sukcesami naszych podopiecznych, którzy biorą udział w wielu konkursach lokalnych i ogólnopolskich.
Zajęciom plastycznym towarzyszy muzyka, która pogłębia uwrażliwianie dzieci na piękno kształtów oraz kolorów, rozwijanie wyobraźni, umożliwia wyrazić emocje również śpiewem.

2004-rozwijamy-dzieciece-talenty