2004-rozwijamy-dzieciece-talenty

Na zajęciach plastycznych dzieci wykorzystując różnorodne techniki plastyczne przygotowują prace tematycznie związane z programem edukacyjnym Przedszkolady. Zajęcia uwrażliwiają dzieci na piękno kształtów oraz kolorów, rozwijają wyobraźnię, umożliwiają wyrazić emocje.
Na zajęciach przygotowywane są także rekwizyty, kukiełki, elementy strojów oraz dekoracje ozdabiające nasze okolicznościowe przedstawienia. Przedszkolada może pochwalić się sukcesami naszych podopiecznych, którzy biorą udział w wielu konkursach lokalnych i ogólnopolskich.

2004-rozwijamy-dzieciece-talenty