2274-zajecia-wzbogacamy-o-tworcze-projekty-jezykowe

W Przedszkoladzie odbywają się pełne ekspresji zajęcia z języka hiszpańskiego. Podczas zajęć dzieci śpiewają, tańczą, uczą się hiszpańskich słów i zwrotów w zupełnie naturalny sposób. Zajęcia z hiszpańskiego odbywają się w oddzielnych grupach - zależnie od poziomu zaawansowania dzieci. Dzięki temu efekty nauki tego języka są bardziej efektywne. W każdym miesiącu Rodzice otrzymują materiały do dodatkowego wspierania nauki realizowanej w przedszkolu.

2274-zajecia-wzbogacamy-o-tworcze-projekty-jezykowe