Twórcze zajęcia otwarte dla dzieci z roczników 2016 i 2017

Serdecznie zapraszamy dzieci wraz z opiekunami na warsztaty adaptacyjne dla maluszków (rocznik 2016 i 2017). Podczas zajęć będziemy bawić się w różne tematyczne zabawy integracyjne, śpiewać piosenki, uczyć się języka angielskiego przez zabawę oraz wykonywać twórcze prace plastyczne.

6 luty- „Skarpetkowe bałwanki”– podczas zajęć wykonamy maskotki-bałwanki ze skarpetek.

13 luty- „Przygotowania do balu”– przeniesiemy się w czas karnawału i przygotujemy śmieszne karnawałowe maski.

20 luty- „Zwierzątka zimą z nami nie zginą”– nakarmimy ptaszki i dowiemy się jak dzieci mogą zimą pomagać zwierzakom.

27 luty- „Pieczenie pączków”– pobawimy się w kucharzy i przygotujemy pączki na niby z talerzyków:-)

Warsztaty rozpoczynają się o godzinie 10:00- 11:30. Podczas zajęć rodzice mają możliwość bliższego poznania Mini Przedszkolady, zobaczenia jak nasza wyjątkowa kadra troszczy się o dzieci, a także sprawdzenia jak ich pociechy radzą sobie podczas warsztatów dla najmłodszych.

Zajęcia nieodpłatne.
Zapisy 602 710 200.

Twórcze zajęcia otwarte dla dzieci z roczników 2016 i 2017

Serdecznie zapraszamy dzieci wraz z opiekunami na warsztaty adaptacyjne dla maluszków (rocznik 2016 i 2017). Podczas zajęć będziemy bawić się w różne tematyczne zabawy integracyjne, śpiewać piosenki, uczyć się języka angielskiego przez zabawę oraz wykonywać twórcze prace plastyczne.

6 luty- „Skarpetkowe bałwanki”– podczas zajęć wykonamy maskotki-bałwanki ze skarpetek.

13 luty- „Przygotowania do balu”– przeniesiemy się w czas karnawału i przygotujemy śmieszne karnawałowe maski.

20 luty- „Zwierzątka zimą z nami nie zginą”– nakarmimy ptaszki i dowiemy się jak dzieci mogą zimą pomagać zwierzakom.

27 luty- „Pieczenie pączków”– pobawimy się w kucharzy i przygotujemy pączki na niby z talerzyków:-)

Warsztaty rozpoczynają się o godzinie 10:00- 11:30. Podczas zajęć rodzice mają możliwość bliższego poznania Mini Przedszkolady, zobaczenia jak nasza wyjątkowa kadra troszczy się o dzieci, a także sprawdzenia jak ich pociechy radzą sobie podczas warsztatów dla najmłodszych.

Zajęcia nieodpłatne.
Zapisy 602 710 200.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram