Przedszkolada serdecznie zaprasza Rodziców poszukujących przedszkola lub żłobka dla swojego Maluszka. Rodzice wraz z dziećmi mogą spędzić w naszym przedszkolu 3 bezpłatne dni i w przyjaznej, spokojnej atmosferze podjąć decyzję o wyborze placówki.

W czasie tych 3 dni rodzice wraz z dziećmi mogą przebywać w Przedszkoladzie, poznać ciocie opiekujące się dziećmi, zasmakować w naszej zdrowej kuchni, zobaczyć w jaki sposób prowadzimy z dziećmi zajęcia rozwijające oraz z języka angielskiego.

To czas, w którym rodzice mogą skorzystać z rozmowy z naszym psychologiem i dowiedzieć się jak dobrze przygotować maluszka do rozpoczęcia przygody ze żłobkiem i przedszkolem.

Rodziców zainteresowanych skorzystaniem z oferty prosimy o kontakt z numerem 602 710 200.

Przedszkolada serdecznie zaprasza Rodziców poszukujących przedszkola lub żłobka dla swojego Maluszka. Rodzice wraz z dziećmi mogą spędzić w naszym przedszkolu 3 bezpłatne dni i w przyjaznej, spokojnej atmosferze podjąć decyzję o wyborze placówki.

W czasie tych 3 dni rodzice wraz z dziećmi mogą przebywać w Przedszkoladzie, poznać ciocie opiekujące się dziećmi, zasmakować w naszej zdrowej kuchni, zobaczyć w jaki sposób prowadzimy z dziećmi zajęcia rozwijające oraz z języka angielskiego.

To czas, w którym rodzice mogą skorzystać z rozmowy z naszym psychologiem i dowiedzieć się jak dobrze przygotować maluszka do rozpoczęcia przygody ze żłobkiem i przedszkolem.

Rodziców zainteresowanych skorzystaniem z oferty prosimy o kontakt z numerem 602 710 200.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram