Przyjdź do nas na bezpłatny dzień i poznaj bliżej przedszkole językowe i żłobek bliskościowy Przedszkolada!!!

💚☘️ Zadbaj o przyszłość swojego dziecka już dziś! Wybierz Przedszkolada - przedszkole językowe i prywatny żłobek bliskościowy!

Rekrutacja do grup przedszkolnych na rok 2024!

☘️ brak wpisowego w wysokości 1000 zł.
☘️ czesne 1150 zł. za przedszkole i 1500 zł. za żłobek + wyżywienie - gwarantowana cena bez zmian przez pierwszy rok uczęszczania dziecka do placówki
☘️ jedne wybrane zajęcia dodatkowe dla dzieci przedszkolnych w cenie czesnego przez pierwszy miesiąc
☘️ codziennie język angielski z native speakerem na stałe zatrudnionym w przedszkolu
☘️ pakiety godzinowe 40 h za 750 zł. i 50 h za 850 zł. przez okres 2 mc od podpisania umowy
☘️ poleć nasze przedszkole lub żłobek znajomemu rodzicowi, a jeśli zdecyduje się na naszą placówkę, a otrzymasz 1 mc czesnego gratis!

Co nas wyróżnia wśród przedszkoli i żłobków na Białołęce:

💚☘️ Polecają nas Rodzice!

💚☘️ Małe, kameralne grupy, przestronne sale, ogród z piękną zielenią z dala od ulicy, zdrowa i sezonowa kuchnia oraz diety.

💚☘️ Wykwalifikowana i stała kadra, native speaker, logopeda, psycholog, pedagog specjalny.

💚☘️ Serdeczna, rodzinna, atmosfera, empatia, tolerancja, podejście bliskościowe do każdego dziecka, pozytywna dyscyplina bez kar i nagród.

💚☘️ Nowoczesna edukacja, autorskie programy nauczania oraz indywidualne podejście, z szacunkiem do dziecka, w trosce o jego bezpieczeństwo emocjonalne.

Dlatego lubią nas dzieci i cenią rodzice oraz partnerzy i przyjaciele Przedszkolady💚💚💚

Rekrutacja do grup przedszkolnych na rok 2024!

☘️ brak wpisowego w wysokości 1000 zł.

Co nas wyróżnia wśród przedszkoli i żłobków na Białołęce:

💚☘️ Polecają nas Rodzice!