2229-smakujemy-gotujemy

Celem tych smacznych warsztatów jest poznawanie różnorodnych smaków potraw, warzyw i owoców oraz budowanie otwartości na kuchnie innych narodowości. Na warsztatach dzieci samodzielnie przygotowują proste dania, a także dowiadują się np. z czego robi się mąkę oraz jak powstaje serek.
„Podróże po smakach” są dobrą okazją do poznania tradycyjnych zwyczajów polskich związanych z przygotowywaniem potraw świątecznych i okazjonalnych. Zajęcia prowadzone są także w języku angielskim.

2229-smakujemy-gotujemy